Biztonsági munkatárs

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

A Docler Services Kft. ügyviteli szolgáltatásokat és háttértámogatást nyújt a Docler csoport tagjainak. Belső szolgáltató központként egyebek mellett a kontrolling, a pénzügy, a munkaügy, a külső és belső kommunikáció, valamint az üzemeltetés területén segítjük a cégcsoport többi vállalkozásának zavartalan működését. Legyen szó céges rendezvényekről, a legbonyolultabb pénzügyi feladatokról vagy éppen az ingatlanok zavartalan működtetéséről, a Docler Services Kft. munkatársai rendelkezésre állnak!

Feladatok:

  • Be- és kiléptetések lebonyolítása (munkavállaló, illetve vendégkártyák kezelése, kiosztása, visszavétele). A proximity-kártyás beléptető-rendszer műszaki felügyelete, üzemeltetése. Figyelemmel kíséri a belépési jogosultságokat.
  • Kezeli, tárolja a munkáltató, illetve a vele szerződéses kapcsolatban álló cégek valamennyi kulcsát, és dokumentálja azok mozgását.
  • A Munkavállaló testi épségének óvása oly módon, hogy észleli, feltárja és megszünteti a biztonságos munkavégzést akadályozó körülményeket, hibákat, rendellenességeket.
  • Felügyeli, működteti a videó-megfigyelőrendszert. Hiba esetén gondoskodik annak elhárításáról. Elvégzi a meghatározott beállítási-, programozási feladatokat. A rendszer használatával figyelemmel kíséri, szükség esetén dokumentálja és felügyeli a belépési jogosultságoknak megfelelő személyi forgalmat.
  • Felügyeli, működteti az épület tűzvédelmi berendezését. Hiba esetén gondoskodik annak elhárításáról, dokumentálásáról. Riasztás esetén a tűzvédelmi előírásoknak megfelelően jár el.
  • Telefonon fogadja a hívásokat, és a meghatározott esetekben továbbkapcsolja a hívót.
  • Személyek szállítása, védelme.
  • Korábbi események adatainak visszaellenőrzése, arról beszámoló készítése.
  • Árubeszerzés.
  • Cégcsoporthoz tartozó gépjárművek használata, felügyelete, tisztítása, üzemképes állapotban tartása, szervizeltetés megszervezése.
  • Munkáját a mindenkori szolgálati utasítás szerint köteles ellátni.

Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Érvényes személy- és vagyonőri igazolvány
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat (nem rendvédelmi szervnél)
  • Alapfokú angolnyelv-ismeret
  • Microsoft Outlook, Word, Excel rutinos használata
  • Versenyképes bérezés, teljes bejelentéssel:
  • Fizetés: próbaidő alatt nettó 280 000 Ft/hó, próbaidő után nettó 345 000 Ft/hó
  • Cafetéria bruttó 500.000 Ft/év (már a próbaidő alatt is!)
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Dinamikus és barátságos légkör
  • Rengeteg rendezvény
  • Munkaórák: 168-180/hó
  • 12 órás munkarend
  • 1101 Budapest, Expo tér 5.