Concierge - Frontline Manager

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Feladatok:

  • Buda egyik legelegánsabb környékén, hatalmas – több mint két hektáros – ősfás parkban lévő luxus társasház üzemeltetéséhez kapcsolódó prémium concierge szolgáltatásoknak a teljeskörű koordinálása.
  • A lakók minden igényt kielégítő kényelmének és a rendkívül gazdag szolgáltatási palettának napi menedzselése, a recepció teljeskörű működtetése
  • A társasház lakóival, tulajdonosokkal való napi kapcsolattartás, a házban a „biztos pont” megteremtése, segítségnyújtás és diszkrét kommunikáció/támogatás
  • Folyamatos telefon, e-mail és applikáció kezelés, foglalások, programok, transzferek szervezése, napi és időszakos takarítás-megrendelések továbbítása, beérkező üzenetek továbbítása, futárok, megérkező szállítók, karbantartók fogadása, megfelelő lakásba irányítása.
  • A klasszikus szállodai recepciós feladatok ellátása.
  • Transzferek, szolgáltatások szervezése, színházjegyek, ajándékok beszerzése, personal shopping, étterem foglalások, stb.
  • Esetleges panaszok kezelése és a megnyugtató megoldás megtalálása a maximális pozitív vendégélmény elérése érdekében.

Requirements

Elvárások:

  • Felsőfokú – idegenforgalmi vagy közgazdász – végzettség
  • Tökéletes, folyékony angol nyelvtudás, további nyelvek ismerete előny (francia, orosz, kínai, stb)
  • 5* vagy 4* superior szállodai recepciós, concierge, guest relation tapasztalat, vagy ezzel egyenértékű magas kategóriás éttermi/klub recepcióvezetői tapasztalat
  • Tökéletes kommunikációs készség, vendégkezelési ismeretek szóban és írásban egyaránt
  • A környék, illetve Budapest, valamint az ország turisztikai ismerete
  • Kiterjedt concierge kapcsolatok a luxus szegmensben
  • Magas szintű panaszkezelési ismeretek, ügyfélközpontú, megoldás-orientált hozzáállás
  • Megbízható, felelősségteljes, határozott, diszkrét személyiség, kifogástalan megjelenés
  • Képesség a gyors, több szálon futó események igényes kezelésére, stressztűrő képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Innovatív környezet, támogató csapat
  • Változatos, komplex feladatkör
  • Lehetőség az önálló, kreatív munkavégzésre
  • Új, luxus munkakörnyezet

Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás, beléptetés teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú) személyes találkozó nélkül. Jelentkezéseiket továbbra is örömmel fogadjuk és feldolgozzuk.