Előkészítő mérnök

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Szereted a pörgést, szeretsz intézkedni, kérdéseket tisztázni, változatos problémákat megoldani, különböző akadályokat átugrani, miközben egy hotel vagy éppen egy irodaház újul meg a kezeid alatt? Ha igen, itt a helyed nálunk, Előkészítő Mérnökként a Docler Holding-nál!

Küldetésünk vonzó munkahelyet teremteni okos, elhivatott, kreatív szakemberek számára, akik a legjobbra törekednek és munkájukkal hosszú távra tervezett, magas színvonalú, környezettudatos értéket teremtenek.

Ez egy Neked való szakmai kihívás cégünknél, ha fontos neked a minőségi eredmény, képes vagy megoldásokat találni a problémákra és azokat végrehajtatni; fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság és értékeled a jó csapatot és a kellemes munkakörnyezetet.

Előkészítő Mérnök

Feladataid:

  • Kivitelezési ütemtervek, mennyiségi kimutatások készítése
  • Költségtervek készítése
  • Műszaki tervek ellenőrzése
  • Kooperációkon való részvétel
  • Építésvezető, projektvezetők támogatása
  • Dokumentálás
  • Átadási dokumentáció összeállításában való részvétel
  • Vállalkozók felkutatása, egyeztetések lefolytatása
  • Vállalkozókkal való aktív kapcsolattartás
  • Felméréseken való részvétel

Jelenleg helyileg a XII. kerületben, a Sváb-hegy csúcsán van az építési projekt, amelyhez az új kolléga is fog csatlakozni, majd a a későbbiekben a belvárosban lesznek további beruházások.

Requirements

  • Nagy munkabírás
  • Több project egyidejű szervezésében való jártasság
  • Önálló, prezíc munkavégzés
  • Szervező-és kommunikációs készség
  • Problémamagoldó képesség
  • Angol nyelvismeret és építőipari munkatapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
  • Legalább 1-2 éves, releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat,
  • Kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzést,
  • Nagyfokú önállóságot, gyors szakmai fejlődést,
  • Pozíciónak megfelelő anyagi juttatást

Munkavégzés helye:

1101 Budapest, Expo tér 5.