Főkönyvelő

Az építészeti és design beton termékeket gyártó IVANKA Factory Zrt. munkatársat keres szentendrei székhelyére Főkönyvelő munkakörbe!

Requirements

Feladatok

• folyamatos szakmai felügyelet számviteli kérdésekben
• folyamatok kialakításában, optimalizálásában való aktív és felelős részvétel
• pénzügyi szabályzatok kialakítása, működtetésének felügyelete
• havi, éves zárásban, könyvvizsgálatban való részvétel, illetve annak koordinálása
• jelentések, statisztikák, bevallások elkészítése
• külső könyvelés munkájának koordinálása/felügyelete
• pénzügyi feladatok ellátása (pénztárkezelés és könyvelés, utalások, bankkivonatok könyvelése, szállító-vevő számlák könyvelése, folyószámlák egyeztetése)
• kinnlevőségek kezelése, kapcsolattartás a partnerekkel
• tárgyieszköz nyilvántartás
• belföldi, külföldi kiküldetések nyilvántartása
• szigorú számadású nyomtatványok nyilvántartása
• banki adatszolgáltatásban való közreműködés
• együttműködés a társterületekkel, külső partnerekkel

Elvárások

• felsőfokú gazdasági végzettség / szakképesítés
• regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
• min. 5 év számviteli területen szerzett tapasztalat
• naprakész adózási és számviteli ismeretek
• pontosság, precizitás, megbízhatóság
• nyitott, projekt szemléletű gondolkodás

Előny

• főkönyvelő vagy hasonló pozícióban szerzett min. 2 év tapasztalat
• építőiparban vagy egyéb projekt jellegű működésben szerzett tapasztalat
• angol nyelvtudás
• Microsoft Dynamics Navision rendszer ismerete
• tapasztalat kisebb létszámú csapat vezetésében Amit kínálunk
• fiatal dinamikus munkakörnyezet, izgalmas, változatos feladatokkal
• versenyképes javadalmazás
• fejlődési lehetőség