Gépi látás fejlesztő

A Teqball cégcsoport budapesti székhelyű leányvállalatának csapatbővülése folytán munkatársat keresünk a fenti pozícióba. A Teqball Kft-nél egy fiatalos, lendületes csapat vár rád, ahol új, innovatív dolgokkal ismerkedhetsz meg. A Teqball az az eszköz, ami mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére!

A jókedv garantált, a saját fejlődésednek pedig csak te szabhatsz határt! Légy te is a világhódításunk részese!

Feladatok:

  • Gépi látás algoritmusok fejlesztése, gépi tanulás integráció
  • Komplex problémák megoldása és kivitelezése
  • Új technológiák kutatása
  • A fejlesztések technológiai minőségbiztosítása

Requirements

Elvárások:

  • Legalább 1-2 év fejlesztői tapasztalat AI területen (Tensorflow, DeepLearning4j)
  • OpenCV és/vagy CUDA alapos ismerete, erős C++
  • Agilis módszertanok (Kanban, Scrum) ismerete
  • Középfokú angol

Előny:

  • K+F projektekben szerzett tapasztalat
  • Devops ismeretek
  • Apple AI technológiák (CoreML) ismerete
  • AI technológiák (Tensorflow, DeepLearning4j, CoreML) ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet, nemzetközi vállalat
  • Zárt, őrzött parkoló  Sportolási lehetőségek (Teqball, foci, ping-pong, csocsó, biliárd és PS)
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények és remek hangulat
  • Izgalmas, új projektekben való részvétel