Gépjárművezető-flottakezelő

  • A cégcsoporthoz tartozó gépjárművek műszaki állapotának folyamatos nyomon követése, szervizeltetése
  • Általános karbantartások intézése
  • Időszakos gumicserék menedzselése, autópálya-matricák ügyintézése, a gépjárművek műszaki állapotának szinten tartása, tisztíttatása
  • Bírságok, balesetek, rendkívüli (közlekedési és egyéb) káresemények során keletkezett károk ügyintézése
  • Gépjármű okmányok érvényességének ellenőrzése, azok ügyintézése
  • Gépjárművekkel kapcsolatos összes adminisztrációs tevékenység ellátása
  • Személyszállítás
  • Gépjárműmozgatási feladatok
  • Beszerzési folyamatok támogatása

Requirements

  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapfokú aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Word, Excel, Outlook programok stabil használataS
  • Műszaki ismeretek
  • "B" és „C” kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetői tapasztalat
  • Legalább 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság, megbízhatóság, precizitás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyt jelent: PÁV II.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés (próbaidő alatt bruttó 450.000 Ft/hó, ezt követően bruttó 495.000 Ft/hó)
  • Cafeteria (évente bruttó 500.000 Ft)
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover „White” csomag)
  • Sportkártya
  • Nemzetközi projektek
  • Céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, biliárd, Teqball, football
  • Kávé, tea, gyümölcsnapok, céges reggeli minden hétköznap
  • Innovatív környezet, támogató csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület