Grafikus

A Teqball cégcsoport budapesti székhelyű leányvállalatának csapatbővülése folytán munkatársat keresünk a fenti pozícióba.

A Teqball Kft-nél egy fiatalos, lendületes csapat vár rád, ahol új, innovatív dolgokkal ismerkedhetsz meg. A Teqball az az eszköz, ami mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére! A jókedv garantált, a saját fejlődésednek pedig csak te szabhatsz határt!

Légy te is a világhódításunk részese!

FELADATOK:

- Offline és online vizuális anyagok designjának készítése

- Marketing kampányok, hirdetések, plakátok, szórólapok és egyéb arculati anyagok tervezése

- Egyéb brandingelt termékek tervezése valamint gyártásra előkészítése

- Márkaépítési-arculattervezési folyamatok támogatása

- Új design-ok tervezése és meglévő kreatívok módosítása

- Nyomdai és egyéb gyártási előkészítés

AMIT KÍNÁLUNK:

- Versenyképes jövedelem

- Modern munkakörnyezet, nemzetközi vállalat

- Zárt, őrzött parkoló

- Sportolási lehetőségek (Teqball, foci, ping-pong, csocsó, biliárd és PS)

- Rendszeres csapatépítő rendezvények és remek hangulat

- Izgalmas, új projektekben való részvétel

Requirements

ELVÁRÁSOK:

- Grafikusi területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat

- Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign programok magabiztos használata

- Erős angol nyelvtudás
- Vizuális igényesség
- Pontos és önálló munkavégzés, precizitás

- 3D-s program ismerete előny