HR adminisztrátor

A Teqball cégcsoport budapesti székhelyű leányvállalatának csapatbővülése folytán munkatársat keresünk a fenti pozícióba.

A Teqball Kft-nél egy fiatalos, lendületes csapat vár rád, ahol új, innovatív dolgokkal ismerkedhetsz meg. A Teqball az az eszköz, ami mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére! A jókedv garantált, a saját fejlődésednek pedig csak te szabhatsz határt!

Légy te is a világhódításunk részese!

FELADATOK:

  • Részvétel a toborzás-kiválasztási feladatokban (hirdetések feladása, előszűrés, interjúszervezés)
  • Munkavállalók személyi anyagának elkészítése, naprakészen tartása (munkaszerződések, szerződésmódosítások, munkaköri leírások kezelése, változások nyomon követése)
  • Részvétel a képzési feladatokban (tréningek szervezése, adminisztratív támogatása)
  • Szervezetfejlesztési projektek támogatása
  • Bérszámfejtés adminisztratív támogatása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet, nemzetközi vállalat
  • Zárt, őrzött parkoló
  • Sportolási lehetőségek (Teqball, foci, ping-pong, csocsó, biliárd és PS)
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények és remek hangulat
  • Izgalmas, új projektekben való részvétel

Requirements

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség,
  • 2-3 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Folyékony magyar és angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzésre való képesség,
  • Dinamikus, lelkes személyiség