HR Specialista

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Bérszámfejtő céggel történő napi szintű kapcsolattartás
  • Be- és kilépések koordinálása
  • Onboarding folyamat optimalizálása, fejlesztése
  • Számfejtés előkészítése, bérlapok ellenőrzése
  • Személyügyi anyagok kezelése, adminisztrációja
  • Munkaügyi tanácsadás a munkavállalók részére
  • Adatszolgáltatás Nexon program használatával, kimutatások és statisztikák készítése a vezetőség és társosztályok számára
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Nexon Bér, Nexon Port és Nexon Cafe programok napi szintű használata, alapos ismerete
  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal és más részlegekkel
  •  Törvényi szabályozások, változások nyomon követése

Requirements

Téged keresünk, ha:

  • Munkaügyi vagy HR végzettséged van
  • Vállalati, vagy szolgáltatói HR oldalon szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Van gyakorlatod napi munkaügyi adminisztrációs feladatok intézése kapcsán
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel és proaktív, dinamikus vagy
  • Ügyfélközpontú szemlélet, precizítás, megbízhatóság jellemez
  • Felhasználói szinten használod Excelt, Word-öt

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Nemzetközi projektek
  • Céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, biliárd
  • Innovatív környezet, támogató csapat

Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás, beléptetés teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú) személyes találkozó nélkül. Jelentkezéseiket továbbra is örömmel fogadjuk és feldolgozzuk.