IT munkatárs

A Teqball cégcsoport budapesti székhelyű leányvállalatának csapatbővülése folytán munkatársat keresünk a fenti pozícióba. A Teqball Kft-nél egy fiatalos, lendületes csapat vár rád, ahol új, innovatív dolgokkal ismerkedhetsz meg. A Teqball az az eszköz, ami mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére!

A jókedv garantált, a saját fejlődésednek pedig csak te szabhatsz határt! Légy te is a világhódításunk részese!

Feladatok

  • A napi IT működtetés és felhasználói támogatás
  • Telepítés, probléma megoldás
  • Hardver és szoftver karbantartás
  • Notebook, asztali PC, nyomtató, mobileszközök telepítése, karbantartása
  • Projekttámogatás
  • Informatikai- és mobil eszközök nyilvántartása

Requirements

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • 3-5 éves releváns tapasztalat Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Problémafelismerő és -megoldó képesség
  • Precizitás, kreativitás, gyorsaság, pontosság, határozottság
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Alapos Microsoft Windows, Office, Outlook, iOS, Android ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet, nemzetközi vállalat
  •  Zárt, őrzött parkoló
  •  Sportolási lehetőségek (Teqball, foci, ping-pong, csocsó, biliárd és PS)
  •  Rendszeres csapatépítő rendezvények és remek hangulat
  •  Izgalmas, új projektekben való részvétel

Ref.no.:TQ2HR1012018021