Jogi irodavezető

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • A Jogi osztályon dolgozó kollégák napi munkájának aktív támogatása
  • Szoros együttműködés a Jogi vezetővel
  • Meetingek szervezése, előkészítése, jegyzőkönyv vezetése, a feladatok nyomonkövetése
  • A nyilvántartások és a feladatkezelő rendszer naprakészen tartása
  • Egyéb ad-hoc és adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Requirements

Téged keresünk, ha redelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú/OKJ-s végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, ügyvédi irodában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • MS Office programok alapos ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Proaktív szemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Nemzetközi projektek
  • Céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, biliárd
  • Innovatív környezet, támogató csapat

Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás, beléptetés teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú) személyes találkozó nélkül. Jelentkezéseiket továbbra is örömmel fogadjuk és feldolgozzuk.