Jogtanácsos

Szívesen foglalkoznál egy cégcsoport 10 fős jogi osztályán sokrétű, komplex jogi feladatokkal? Úgy érzed, hogy jelenlegi munkahelyeden csak egy-egy részterületre látsz rá, és valódi kihívást keresel?
Bővülő jogi csapatunkba keresünk, versenyszférában gyakorlatot szerzett, rugalmas munkatársat az alábbi pozícióba

Jogtanácsos

Feladatok és felelősség:

  • Szerződések készítése, véleményezése, közreműködés az érvényesítésben;
  • Munkajogi kérdések megoldása;
  • Cégjogi feladatok ellátása; cégfelvásárlásokban részvétel;
  • Üzleti területek támogatása;
  • Ingatlanokkal kapcsolatos feladatok;
  • Szellemi alkotásokkal, know-how-val kapcsolatos jogi feladatok;
  • Közreműködés ügyrendek, belső szabályzatok kidolgozásában;
  • Jogi képviselet ellátása peres és nem peres eljárásokban, felszámolásban és végrehajtási eljárásban;
  • Hatóságok előtti képviselet.

Requirements

Elvárások:

  • Jogi Egyetemi végzettség;
  • Jogi szakvizsga előnyt jelent;
  • Angol jogi szaknyelv ismerete írásban és szóban;
  • Adatvédelem és/vagy informatika területén szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent;
  • Legalább 6-8 év versenyszférában szerzett ügyvédi vagy jogtanácsosi tapasztalat;
  • Holding jellegű nemzetközi vállalatcsoporton belül szerzett gyakorlat előnyt jelent;
  • Peres, felszámolási, végrehajtási és cégjogi gyakorlat;
  • Problémamegoldás, üzleti személet;
  • Önálló, megbízható, határozott személyiség;
  • Kreatív gondolkodás;
  • Csapatmunkára való képesség;
  • Compliant munkavégzés és felelősségvállalás;
  • Jó kommunikáció képesség és rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külső és belső képzések
  • Cafeteria csomag
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Nemzetközi projektekben történő tapasztalatszerzés
  • Céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, biliárd, rendszeres céges rendezvények
  • Innovatív környezet, támogató csapat