Készletgazda

A Teqball cégcsoport budapesti székhelyű leányvállalatának csapatbővülése folytán munkatársat keresünk a fenti pozícióba. A Teqball Kft-nél egy fiatalos, lendületes csapat vár rád, ahol új, innovatív dolgokkal ismerkedhetsz meg. A Teqball az az eszköz, ami mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére!

A jókedv garantált, a saját fejlődésednek pedig csak te szabhatsz határt! Légy te is a világhódításunk részese!

Feladatok:

  • Raktárak készletének teljeskörű kezelése
  • Készletekkel kapcsolatos adatok rögzítése ERP rendszerbe
  • Termék adatbázis karbantartása
  • Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Napi szintű kapcsolattartás a raktárral
  • Betárolások, kitárolások folyamatának menedzselése
  • Megrendelések utókövetése
  • Leltározások koordinálása
  • Leltárak vezetése
  • Leltárak időszakonkénti összevetése, pénzügyielemzés készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal (beszerzés, logisztika, minőségügy, pénzügy)
  • Riportok és elemzések készítése a vezetőség részére

Requirements

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai terület előny)
  • 3-5 éves releváns tapasztalat készletgazdálkodási területen
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Integrált vállaltirányítási rendszerek ismerete (Microsoft Dynamics NAV előny)
  • Precizitás, kreativitás, pontosság, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Kiváló MS-Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet, nemzetközi vállalat
  • Zárt, őrzött parkoló  Sportolási lehetőségek (Teqball, foci, ping-pong, csocsó, biliárd és PS)
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények és remek hangulat
  • Izgalmas, új projektekben való részvétel

Ref.no.: TQ2HR1012018006