Méréstechnikus

A Teqball gyártás dinamikus növekedésének eredményeként munkatársat keresünk a fenti pozícióra. A Teqball egy új futballalapú sport, amely mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, koncentrációs készségük és állóképességük fejlesztésére.

Csatlakozhatsz egy kreatív, fiatalos és barátságos csapathoz, és részt vehetsz egy új olimpiai sportág megszületésében, nemzetközi környezetben dolgozva, miközben tudásodat bővítve egyedi kihívásokkal találkozhatsz és széleskörű betekintést nyerhetsz a folyamatokba.

FELADATOK

  • Hagyományos mérőeszközökkel való mérés
  • Elsőminta és széria mérések elvégzése
  • Bejövőáru ellenőrzésekben való közreműködés
  • GOM optikai mérőrendszer használata
  • Egyéb mérőműszerekkel (színmérő, fényességmérő, rétegvastagságmérő, érdességmérő, stb.) történő mérések
  • Mérési jegyzőkönyvek/feljegyzések készítése a belső igényeknek megfelelően
  • Mérőeszközök érkeztetése, azonosítása, nyilvántartásba való felvétele, változás kezelése, inaktiválása
  • Kalibrálási folyamat felügyelete
  • Mérőeszköz felügyelet
  • Begyűjti, és kalibrálásra küldi a mérőeszközöket
  • Kalibrálási státusz címkék kezelése
  • Egyéb minőségügyi adminisztrációban való részvétel
  • Rendszeres riportálás a vezetőség felé
  • Támogatás és együttműködés társosztályokkal, hatékony információ áramlás biztosítása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
  • Részvétel új és izgalmas projektekben
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség

Requirements

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ISKOLAI VÉGZETTSÉG

  • Minimum középfokú végzettség (technikusi), műszaki szakképesítés

MUNKAKÖR ELLÁTÁSÁHOZ SZÜKSÉGES SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK ÉS SZEMÉLYES TULAJDONSÁGOK

  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat (méréstechnikában, minőségellenőrzésben)
  • Autóipari folyamatok ismerete előny
  • 3D mérőgépek ismerete előny
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, önálló és megbízható munkavégzés
  • Kreativitás, dinamizmus, proaktivitás
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Együttműködési és támogatói képesség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • MS-Office ismeretek
  • Google Apps ismeretek
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek (ERP) felhasználó szintű ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvány előny

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Biatorbágy