Minőségellenőr

A Teqball cégcsoport budapesti székhelyű leányvállalatának csapatbővülése folytán munkatársat keresünk a fenti pozícióba. A Teqball Kft-nél egy fiatalos, lendületes csapat vár rád, ahol új, innovatív dolgokkal ismerkedhetsz meg. A Teqball az az eszköz, ami mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére!

A jókedv garantált, a saját fejlődésednek pedig csak te szabhatsz határt! Légy te is a világhódításunk részese!

FELADATOK

  • Gyártás eleji, végi és gyártásközi minőség-ellenőrzés
  • Napi minőségellenőrzési tevékenységek eredményeinek dokumentálása
  • Termékek minőségi hibaelemzésében való részvétel, statisztikák készítése
  • Első minták minőségügyi ellenőrzésében való részvétel
  • Termékek minőségével kapcsolatos felelősségvállalás
  • Minőségellenőrzés során keletkező hibák jelzése, kiküszöbölése és megelőzése
  • Minőségi célok elérését ellenőrző rendszeres auditokra felkészülés, azokban való részvétel
  • Beszállítói nem-megfelelőségek dokumentálása, jelzése, kezelése

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi vállalat, izgalmas új projektjében való részvétel
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények és remek hangulat

Requirements

ELVÁRÁSOK

  • Minimum középfokú végzettség (műszaki és/vagy minőségbiztosítási végzettség előny)
  • Gyártási környezetben szerzett minimum 3 éves minőségellenőrzési tapasztalat (fémmegmunkáló, ragasztási, felületkezelési területen szerzett tapasztalat előny)
  • Precizitás, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rendszerszemlélet, együttműködési képesség
  • Rugalmas, proaktív személyiség
  • MS-Office ismeretek