Motion Designer

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Feladatok:

  • Online és offline hirdetések kreatív koncepciójának tervezése és kivitelezése
  • Grafikai munkák tervezése, kivitelezése
  • Arculattervezés
  • Szlogenek, reklámszövegek kialakításban való részvétel
  • Dinamikus animációk tervezése és kivitelezése
  • Videó és fotó slideshow készítése
  • A feladatkörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Szerkesztett videótartalom készítése, vágás, önállóan vagy kívánság szerint
  • Videó utómunka (vágás, color grading, color correction, masking, tracking, hang utómunka)
  • Feliratok szerkesztése, animálása
  • Zenés klipek, rövidfilmek készítése
  • Requirements

    A pozícióhoz szükséges elvárások:

    • Legalább 2-3 év tapasztalat Motion Designerként, animátorként
    • Legalább középhaladó szintű Adobe Creative Cloud alkalmazásokban és a Cinema 4DLite(AE)-ban szerzett tapasztalat
    • Különféle video és audio formátumok megértése és alkalmazás
    • Erős adminisztratív képesség a fájlok rendszerezése kapcsán
    • Szakmai nyitottság
    • Kiváló problémamegoldási képesség
    • Önálló munkavégzés
    • Csapatmunka
    • Kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban is

      Amit kínálunk:

    • Versenyképes bérezés
    • Cafeteria (évente bruttó 500.000 Ft)
    • Privát egészségbiztosítás (Medicover „White” csomag)
    • Sportkártya
    • Nemzetközi projektek
    • Céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, biliárd, Teqball, football
    • Kávé, tea, gyümölcsnapok, céges reggeli minden hétköznap
    • Innovatív környezet, támogató csapat