Multi Sport Project Coordinator

Job description

Feladatok

  • A szakmai vezetővel az adott sportág szabályrendszerének kidolgozása, tesztelése és rögzítése
  • Edzés videósorozat elkészítésének megszervezése a szabályokról, majd a szabálykönyv műnyilvántartásba vétele és annak folyamatos frissítése a szakmai vezető felügyelete mellett,
  • A szakmai vezetővel és animátorokkal TeqTraining programok kidolgozása és ennek dokumentálása írásos és videó formátumban,
  • Bíróképzési események szervezésében részvétel,
  • Általános bemutatkozó anyagok elkészítése, prezentációk, brossúrák formájában,
  • Social media csapat segítése, a csatornákra tartalom gyártása, ennek megszervezése.
  • Adott sportág weboldalon való megjelenésének kidolgozásának segítése az IT fejlesztőkkel, grafikusokkal,
  • Egységes promóciós és marketing anyagok, molinók, reprezentációs anyagok stb. kidolgozása a grafikusokkal és ezek elkészíttetése,
  • A projekt alá tartozó személyek, a projektben részt vevő munkatársak vezetése, kontrollja,
  • Szellemi termék létrehozása a munkáltató részére.

  • Promóciós megjelenések 2019

  • Az alapsportág nemzetközi versenyein való megjelenés megszervezése, lebonyolítása;
  • Szövetség(ek), szervezők megkeresése, kondíciók egyeztetése, helyszín bejárása, animátorok, hostessek, bírók, illetve fotós és videós kollégák koordinációja;
  • Profi játékosokkal (indulókkal) való egyeztetés, hogy kipróbálják az adott sportágat, interjú készítése;
  • Megfelelő ruházat legyártatása;
  • Az asztal helyszínre juttatása, felszerelések beszerzése és a teljes lebonyolítás levezénylése.
  • Utazás, szállás, étkezések leszervezése az utazók számára;
  • Utasbiztosítások és asztal biztosítás intézése;
  • Felmerülő regisztrációs és belépő díjak egyeztetése;
  • Promóciós és marketing anyagok legyártatása;
  • Ajándéktárgyak beszerzése;
  • A rendezvényen megjelenő hírességek, sztárok listájának megszerzése.

  • Nemzetközi verseny szervezése Magyarországon:

  • Kapcsolattartás az esetleges szervező partnerekkel, egyéb partnerekkel (hotel, busz stb);
  • Árajánlatok bekérése a különböző területekre (hostessek, catering, kiegészítő produkciók stb);
  • Szerződések megkötése, utókövetése;
  • Az eseménnyel kapcsolatos social media felületeken való megjelenések követése, marketing osztállyal történő közös megtervezése;
  • Esemény szervezésében való részvétel – amennyiben szükséges: szállás / asztal szállítás / utazás megszervezése;
  • Versenylebonyolítási terv elkészítése;
  • Szponzorokkal való kapcsolattartás, vagy annak felügyelete.
  • Requirements

    Elvárások

    • Releváns szakmai tapasztalat a sportszektorból (preferáltan kézilabda, tenisz, asztalitenisz, röplabda);
    • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás;
    • Számítógépes ismeretek (MS Office);
    • Kiemelkedő kommunikációs és előadói képesség;
    • Kiemelkedő problémamegoldó-képesség;

    • Instruktori, előadói és vezetői jellemzők, tulajdonságok;

    • Nyitottság új kihívásokra és globális, nemzetközi gondolkodásmód;

    • Folyamatos együttműködés a cég különböző osztályaival.

    Előny:

    • Nemzetközi projekt koordinátori vagy menedzseri tapasztalat;
    • Profi sportmúlt az adott sportágban;
    • További idegennyelvek ismerete.