Műszaki Asszisztens

A Teqball cégcsoport budapesti székhelyű leányvállalatának csapatbővülése folytán munkatársat keresünk a fenti pozícióba. A Teqball Kft-nél egy fiatalos, lendületes csapat vár rád, ahol új, innovatív dolgokkal ismerkedhetsz meg. A Teqball az az eszköz, ami mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére!

A jókedv garantált, a saját fejlődésednek pedig csak te szabhatsz határt! Légy te is a világhódításunk részese!

Feladatok

  • Műszaki osztály irodai adminisztrációjának biztosítása
  • Szervezési és koordinációs feladatok
  • Műszaki anyagok, dokumentumok összeállítása, nyílvántartások kezelése
  • Műszaki csapat munkájának támogatása (munkarend szervezés, határidők követése, feladatok nyílvántartása)
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel, a hatékony információ áramlás biztosítása
  • Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Műszaki projektek koodinálásában való részvétel
  • Műszaki igazgató támogatása a fejlesztési-, termelési-, minőségügyi-, logisztikai területek operatív koondinálásában
  • Fejlesztéssel és gyártással kapcsolatos számlák és szállítólevelek kezelése és továbbítása a pénzügy, valamint logisztika felé
  • Ajánlatkérésekhez információk összegyűjtése
  • Beérkező árajánlatok kezelése, rendszerezése

Requirements

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (nem szükséges műszaki végzettség)
  • Asszisztens vagy adminisztratív munkakörben szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat. (multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Precizitás, pontosság, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Kreativitás, dinamizmus, proaktivitás
  • Rendszerszemlélet, együttműködési és támogatói képesség
  • Rugalmas, proaktív személyiség
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló MS-Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet, nemzetközi vállalat
  •  Zárt, őrzött parkoló
  •  Sportolási lehetőségek (Teqball, foci, ping-pong, csocsó, biliárd és PS)
  •  Rendszeres csapatépítő rendezvények és remek hangulat
  •  Izgalmas, új projektekben való részvétel

Ref.no.:TQ2HR1012018007