Műszaki karbantartó

A Teqball cégcsoport budapesti székhelyű leányvállalatának csapatbővülése folytán munkatársat keresünk a fenti pozícióba. A Teqball Kft-nél egy fiatalos, lendületes csapat vár rád, ahol új, innovatív dolgokkal ismerkedhetsz meg. A Teqball az az eszköz, ami mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére!

A jókedv garantált, a saját fejlődésednek pedig csak te szabhatsz határt! Légy te is a világhódításunk részese!

  • Gyártási, fejlesztési projektek teljes műszaki támogatása
  • Minőégellenőrzési folyamatok támogatása
  • Prototípus gyártások támogatása
  • Készletgazdálkodás támogatása (leltározás)
  • Teqball asztalok helyszíni telepítések elvégzése
  • Telepített termékek karbantartása
  • Hibafeltárások
  • Hibamegelőző, hibaelhárító és állagmegóvó munkálatok elvégzése
  • Céges tárgyi eszközök karbantartása
  • Anyagbeszerzések, szállítások
  • Műszaki osztályhoz tartozó gépjárművek általános karbantartása

Requirements

Elvárások:

  • Középfokú végzettség – szakiskolai vagy szakközépiskolai
  • Legalább 3 éves tapasztalat releváns műszaki területen
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Önállóság, hatékonyság, gyorsaság
  • Precíz, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, komplex gondolkodás
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet, nemzetközi vállalat
  • Zárt, őrzött parkoló  Sportolási lehetőségek (Teqball, foci, ping-pong, csocsó, biliárd és PS)
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények és remek hangulat
  • Izgalmas, új projektekben való részvétel

Ref.no.:TQ2HR1012018008