Műszaki ügyintéző

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük új kollégánkat, az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, felelősségi körök:

  • A cégcsoport építési projektjeinek teljes körű adminisztratív támogatása
  • A kivitelezési munkák elindításához szükséges műszaki dokumentumok elkészítésének adminisztratív támogatása
  • Projekt folyamatok naprakész figyelemmel kísérése, tervezési, kivitelezési, engedélyezési, átadási folyamatok szervezése, dokumentálása, ellenőrzése, elemzése
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése
  • Üzemeltetési házipénztár kezelése
  • Javaslattétel üzemeltetési és beszerzési költségek csökkentésére
  • Hivatalokkal, hatóságokkal való kapcsolattartás, ügyintézés
  • Alvállalkozói ajánlatkérések dokumentálása, iktatása
  • Részvétel az átadási dokumentáció összeállításában
  • Levelezések lebonyolítása, postázás, iratkezelés
  • Projekt dokumentációk rendszerezése, naprakészen tartása

Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Építőiparban szerzett, legalább 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Középfokú, aktív angolnyelv-tudás
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó-képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

A munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület (Normafa)

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés;
  • Cafeteria
  • Inspiráló szakmai környezet;
  • Nemzetközi projektekben való részvétel;
  • Jó hangulat, sportolási lehetőség (Sportkártya), egészségbiztosítás (Medicover)