Műszaki / üzemeltetési asszisztens

Requirements

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • Üzemeltetési folyamatok figyelemmel kísérése, tervezési, kivitelezési, engedélyezési, átadási folyamatok szervezése, dokumentálása, ellenőrzése, elemzése;
    • Vállalkozók, tervezők, hatóságok és más külső partnerek, valamint belső munkatársak hatékony kommunikációjának elősegítése, egyeztetések szervezése, lebonyolítása, információáramlás nyomon követése és irányítása az üzemeltetési vezetővel egyeztetetett módon;
    • Műszaki és pénzügyi ütemezések, kimutatások és elszámolások, felmérések elkészítése, elemzése, ellenőrzése;
    • Szerződések és megrendelések megfelelőségének készítése, ellenőrzése;
    • Műszaki és ügyviteli döntéshozatali előkészítésben való közreműködés;
    • Általános ügyintézés;
    • Üzemeltetési vezető munkájának proaktív támogatása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Műszaki végzettség és/vagy műszaki területen szerzett 3-5 éves munkatapasztalat;
    • Magabiztos angol nyelvtudás;
    • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • Magas színvonalú, presztízsű üzemeltetési projektekben való részvétel;
    • Projektvezetői tapasztalat (teljeskörű építési folyamatok);
    • Megújuló energiaforrásokban való jártasság;
    • Modern technológiák ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Stabil háttérrel rendelkező vállalat;
    • Versenyképes jövedelem;
    • Kihívásokkal teli, változatos munkakör;
    • High-tech, korszerű ingatlanok.