Operátor (csomagoló/összeszerelő)

A Teqball gyártás dinamikus növekedésének eredményeként munkatársat keresünk operátori pozícióra. A Teqball egy új futballalapú sport, amely mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, koncentrációs készségük és állóképességük fejlesztésére.

Csatlakozhatsz egy kreatív, fiatalos és barátságos csapathoz, és részt vehetsz egy új olimpiai sportág megszületésében, nemzetközi környezetben dolgozva, miközben tudásodat bővítve egyedi kihívásokkal találkozhatsz és széleskörű betekintést nyerhetsz a folyamatokba. Ha szeretnél nyomot hagyni magad után a világban, csatlakozz hozzánk.

FELADATOK

  • Csomagoló anyagok összeállítása
  • Részegységek összeszerelése
  • Egységcsomagok összeállítása
  • Alkatrészek csomagolása
  • A gyártósor különböző állomásain meghatározott szerelési, csomagolási feladatok ellátása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Részvétel új és izgalmas projektekben

TERÜLET

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Betanított munka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Requirements

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ISKOLAI VÉGZETTSÉG

  • Legalább 8 osztályos általános iskolai végzettség (Középfokú vagy műszaki végzettség előny)

MUNKAKÖR ELLÁTÁSÁHOZ SZÜKSÉGES SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK ÉS SZEMÉLYES TULAJDONSÁGOK

  • Jó kézügyesség
  • Megbízhatóság
  • Monotonitástűrés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Biatorbágy