Pénzügyi Munkatárs

A Teqball cégcsoport budapesti székhelyű leányvállalatának csapatbővülése folytán munkatársat keresünk a fenti pozícióba.

 A Teqball Kft-nél egy fiatalos, lendületes csapat vár rád, ahol új, innovatív dolgokkal ismerkedhetsz meg. A Teqball az az eszköz, ami mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére!
A jókedv garantált, a saját fejlődésednek pedig csak te szabhatsz határt! Légy te is a világhódításunk részese!

FELADATOK:

- Főkönyvi számlák, alszámlák kezelése és ellenőrzése
- Pénzügyi elemzések készítése
- Szabályzatoknak/törvényeknek/pályázati kiírásoknak való megfelelés ellenőrzése, nyomon követése
- Pénzkezelés, fizetési megbízások, szállítói fizetések, bér kifizetések, banki kapcsolattartás Könyvelési tételek felvitele Általános adminisztrációs feladatok

AMIT KÍNÁLUNK:

- Versenyképes jövedelem
- Modern munkakörnyezet, nemzetközi vállalat
- Zárt, őrzött parkoló  Sportolási lehetőségek (Teqball, foci, ping-pong, csocsó, biliárd és PS)
- Rendszeres csapatépítő rendezvények és remek hangulat
- Izgalmas, új projektekben való részvétel

Requirements

ELVÁRÁSOK:

- Pénzügyi/számviteli felsőfokú végzettség vagy 3-5 év releváns tapasztalat

- Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Önálló, precíz, pontos munkavégzés
- Motivált, jó kommunikációs képességű, megbízható és csapatjátékos
- Könyvelési szoftverek ismerete előny (Microsoft Navision, Quickbooks stb.)

Ref.no.: TQ2HR1022018023