Quality engineer

A Teqball gyártás dinamikus növekedésének eredményeként munkatársat keresünk a fenti pozícióra. A Teqball egy új futballalapú sport, amely mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, koncentrációs készségük és állóképességük fejlesztésére.

Csatlakozhatsz egy kreatív, fiatalos és barátságos csapathoz, és részt vehetsz egy új olimpiai sportág megszületésében, nemzetközi környezetben dolgozva, miközben tudásodat bővítve egyedi kihívásokkal találkozhatsz és széleskörű betekintést nyerhetsz a folyamatokba.

FELADATOK

  • Vevői reklamációk kivizsgálása, a visszaérkező hibás termékek vizsgálata, megelőző- illetve javító tevékenységek kidolgozása, bevezetése
  • Termékek folyamatos minőségi szintjének biztosítása, első beszállított tétel vizsgálata
  • A belső nem megfelelőségek elemzése, előfordulásuk csökkentése
  • Beszállítói reklamációk és nem megfelelőségek kezelése, 8D riportok készítése
  • Beszállítói/vevői reklamációs dokumentumok készítése
  • Auditok, beszállítói látogatások szervezése, beszállítói audit dokumentumok kezelése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Közreműködés a Beszállítók értékeléseben és minősítésében
  • Kapcsolattartás a társszervezetekkel a minőséget érintő problémákról, megbeszélések szervezése, levezetése
  • Új termékek és termékminták minőségellenőrzésében való részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás a termékfejlesztésben és bevezetésben részt vevő társosztályokkal
  • Mérőműszerekkel (színmérő, fényességmérő, rétegvastagságmérő, érdességmérő, stb.) történő mérések
  • A termeléshez kapcsolódó minőségügyi dokumentációk létrehozása, frissítése
  • Minőségügyi előírások (eljárások, munkautasítások) oktatása, azok betartásának ellenőrzése
  • Mérési jegyzőkönyvek/feljegyzések készítése a belső igényeknek megfelelően
  • Mérőeszköz felügyelet támogatása
  • Heti, havi és negyedéves minőségügyi riportok készítése

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
  • Részvétel új és izgalmas projektekben
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség

TERÜLET

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Requirements

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ISKOLAI VÉGZETTSÉG

  • Felsőfokú műszaki, mérnöki végzettség (preferáltan gépészmérnök, anyagmérnök vagy vegyészmérnök)

MUNKAKÖR ELLÁTÁSÁHOZ SZÜKSÉGES SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK ÉS SZEMÉLYES TULAJDONSÁGOK

  • Legalább 3 éves tapasztalat minőségügyi területen (multinacionális gyártó vállalat előny)
  • Gyártástechnológiák ismerete előny
  • Autóipari folyamatok ismerete előny
  • Alkalmazott minőségtechnikák, APQP, PPAP, FMEA, 8D módszerek ismerete
  • 3D mérőgépek ismerete előny
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precíz, önálló és megbízható munkavégzés
  • Kreativitás, dinamizmus, proaktivitás
  • Jó kapcsolatteremtő készség és kommunikációs képességek
  • Együttműködési és támogatói képesség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Kiváló MS-Office ismeretek
  • Google Apps ismeretek
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek (ERP) felhasználó szintű ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvány előny

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Biatorbágy