Raktári adminisztrátor

A Teqball gyártás dinamikus növekedésének eredményeként munkatársat keresünk a fenti pozícióra. A Teqball egy új futballalapú sport, amely mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, koncentrációs készségük és állóképességük fejlesztésére.

Csatlakozhatsz egy kreatív, fiatalos és barátságos csapathoz, és részt vehetsz egy új olimpiai sportág megszületésében, nemzetközi környezetben dolgozva, miközben tudásodat bővítve egyedi kihívásokkal találkozhatsz és széleskörű betekintést nyerhetsz a folyamatokba.

FELADATOK

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Szállítmányokhoz kapcsolódó logisztikai feladatok ellátása
  • Beszállított áruk bevételezése az ERP rendszerbe
  • A beérkezett dokumentumok lefűzése
  • Kiszállítások előkészítése, kitárolási listák elkészítése, kinyomtatása az ERP rendszerből
  • Gyártási rendelésekhez kitárolási listák elkészítése
  • A raktári lokációváltások könyvelése
  • Készletekkel kapcsolatos egyéb adatok rögzítése ERP rendszerbe
  • Leltárak vezetése és időszakonkénti összevetése
  • Együttműködés a társosztályokkal (fejlesztés, termelés, beszerzés, logisztika, minőségügy, pénzügy)
  • Raktári riportok és elemzések készítése a vezetőség részére

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
  • Részvétel új és izgalmas projektekben
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség

Requirements

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség (logisztikai szakirány előny)
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat a raktározás és a logisztika területén
  • A raktári adminisztrációban való jártasság, EKAER ismeret
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete (Microsoft Dynamics NAV előny)
  • Önállóság, hatékonyság, gyorsaság
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kiváló problémamegoldó képesség, komplex gondolkodás
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban előny
  • Erős felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Google Apps ismeretek

MUNKAVÉGZÉS HELYE

2051 Biatorbágy, Huber utca 5.