Raktárvezető

A Teqball gyártás dinamikus növekedésének eredményeként munkatársat keresünk a fenti pozícióra. A Teqball egy új futballalapú sport, amely mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, koncentrációs készségük és állóképességük fejlesztésére.

Csatlakozhatsz egy kreatív, fiatalos és barátságos csapathoz, és részt vehetsz egy új olimpiai sportág megszületésében, nemzetközi környezetben dolgozva, miközben tudásodat bővítve egyedi kihívásokkal találkozhatsz és széleskörű betekintést nyerhetsz a folyamatokba.

FELADATOK

  • Raktárak készletének teljeskörű kezelése
  • Készletekkel kapcsolatos adatok rögzítése ERP rendszerbe
  • Termék adatbázis karbantartása
  • A raktári dolgozók irányítása, műszakbeosztások tervezése
  • A raktár rendjének fenntartása, a munka és tűzvédelmi szabályok betartatása
  • Betárolások, kitárolások folyamatának menedzselése
  • A beérkező és kiszállítandó áruk rakodásának megszervezése, irányítása
  • A gyártáshoz szükséges anyagok ellátásának megtervezése, végrehajtása a gyártási program alapján
  • Megrendelések utókövetése
  • Leltározások koordinálása
  • Leltárak vezetése
  • Leltárak időszakonkénti összevetése, pénzügyi elemzés készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal (fejlesztés, termelés, beszerzés, logisztika, minőségügy, pénzügy)
  • Riportok és elemzések készítése a vezetőség részére

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
  • Részvétel új és izgalmas projektekben
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség

Requirements

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ISKOLAI VÉGZETTSÉG

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai szakirány előny)

MUNKAKÖR ELLÁTÁSÁHOZ SZÜKSÉGES SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK ÉS SZEMÉLYES TULAJDONSÁGOK

  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat raktározási területen
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete (Microsoft Dynamics NAV előny)
  • Precizitás, kreativitás, pontosság, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Kiváló MS-Office ismeretek
  • Google Apps ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány előny

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Biatorbágy