Rendezvény Technikus

A Sváb-hegy csúcsán, a budai tájvédelmi terület határán, tiszta levegőjű környezetben fekvő 60 szobás szállodába keressük Rendezvény Technikus pozícióba új kollégánkat.

Feladatok és felelősség:

  • A Hotel rendezvényeihez kapcsolodó technikai igények teljeskörű kiszolgálása
  • A fény és hangtechnikai eszközök üzemeltetése, hibakeresése, programozása, kisebb javítások elvégzése
  • Technikai eszközök karbantartása
  • Informatikai eszközök alapszintű konfigurálása, üzemeltetése
  • A fenti rendszerek legmagasabb szintű rendelkezésre állásanak biztosítása
  • Szerződések kezelése, rendszerezése
  • Kapcsolattartás a szolgáltatókkal
  • Dokumentációk elkészítése

Requirements

Elvárások:

  • Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Midas Pro 2 keverőpult ismeret
  • Grand Ma 2 fényvezérlő pult ismerete
  • Ecler, Electro Voice, Dynacord hangtechnikai eszközök ismerete
  • Önálló és csapatmunkára egyaránt alkalmas személyiség
  • Igényes, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Cafeteria
  • Dinamikus és barátságos légkör

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület (Normafa)