Rendszergazda

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Budapesti csapatunkba keresünk Rendszergazda pozícióba kollégát

Feladatok:

  • Windows Server üzemeltetési feladatok ellátása,
  • Active Directory adminisztrálása, üzemeltetése,
  • Új munkaállomások és egyéb hardver eszközök üzembe helyezése, beállításainak elvégzése,
  • Szoftverkarbantartás Microsoftos környezetben,
  • Exchange Server adminisztrálása

Requirements

Elvárások:

  • Ms Windows szerverüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Active Directory ismerete Ms Windows operációs rendszerek alapos ismerte
  • 1-3 év releváns üzemeltetési tapasztalat
  • MS irodai szoftverek magas szintű ismerte (MS Office)
  • Magabiztos hardware ismeret
  • Hálózati ismeretek (LAN)
  • Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Nemzetközi projektek
  • Céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, billiard,
  • Kávé, tea, gyümölcsnapok, céges reggeli minden hétköznap
  • Innovatív környezet