Rendszergazda (macOS)

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk Rendszergazda pozícióba kollégát

Feladatok:

  • macOS munkaállomások telepítése, áthelyezése, működőképességének biztosítása.
  • Mobil eszközök (iOS, android operácios rendszerek) konfigurálása.
  • Informatikai eszközök telepítése, mozgatása.
  • A szervezetben dolgozó kollégák támogatása.
  • A munka folyamatosságának biztosítása.
  • A felhasználók jogainak beállítása, felhasználók felvétele, törlése.
  • Felhasználói kérések fogadása, kezelése, aktuális ticketkezelő rendszerben naprakész adminisztrálása.
  • Irodai számítógépek és szerverek teljes körű felügyelete.
  • Meglévő/új szoftver telepítése a rendszer egységes, átlátható működése érdekében.

Requirements

Elvárások:

  • Apple macOS rendszerek magas szintű ismerete.
  • Informatikai rendszerek támogatásában szerzett, minimum 2 éves tapasztalat.
  • Minimum középfokú végzettség.
  • Magas szintű hardver és szoftver ismeret.
  • Középfokú (B2) angol nyelvismeret.
  • Kimagasló analitikus, problémamegoldó képesség.
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés.
  • Erős dokumentáció készítési képesség (Confluence, Jira, Redmine).
  • Nyitottság új technológiák, rendszerek megismerésére.
  • Problémák komplex kezelésének képessége.
  • Udvarias kommunikáció, ügyfélközpontú magatartás.
  • Ügyeleti rendszerben való részvétel.

Előnyt jelent:

  • Mac-ügyfelek központi telepítésében és konfigurálásában szerzett vállalati tapasztalatok (Jamf, mac management for Ms SCCM)
  • Script nyelvek ismerete
  • Apple termékpaletta széleskörű és beható ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Nemzetközi projektek
  • Céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, billiard,
  • Kávé, tea, gyümölcsnapok, céges reggeli minden hétköznap
  • Innovatív környezet