Reservations & Guest Services Supervisor

A Sváb-hegy csúcsán, a budai tájvédelmi terület határán, tiszta levegőjű környezetben fekvő 60 szobás szállodába keressük Reservations & Guest Services Supervisor munkakörbe új kollégánkat.

Feladatok és felelősség:

  • Front Office munkájának felügyelete és szervezése
  • Vendégek érkeztetése és ezzel kapcsolatos dokumentumok kezelése
  • Vendégekkel kapcsolatos kérések/kérdések/problémák megoldása
  • Szállodai szobakulcsok ki-be adása vendégek részére
  • Szobafoglalási feladatok ellátása és ellenőrzések elvégzése
  • Rendezvények szervezése az ajánlattól egészen a projekt lezárásáig
  • Ajánlatok készítése, a megrendelők kérésének megfelelően
  • Vendégek utazásának megszervezése, repülőjegy foglalás, transzferek lebonyolításának megszervezése
  • Vendégek minőségi kiszolgálása, maximális vendégelégedettség elérése

Requirements

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Microsoft Outlook, Word, Excel ismerete, szállodai szoftver ismerete előny
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Kiváló szervezési készség, magabiztos megjelenés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Cafeteria
  • Dinamikus és barátságos légkör

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület (Normafa)