Senior Könyvelő

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

A Docler Services Kft. a cégcsoport egyik legfiatalabb tagjaként ügyviteli szolgáltatásokat és háttértámogatást nyújt a Docler csoport tagjainak. Belső szolgáltató központként egyebek mellett a kontrolling, a pénzügy, a munkaügy, a külső és belső kommunikáció, valamint az üzemeltetés területén segítjük a cégcsoport többi vállalkozásának zavartalan működését. Legyen szó céges rendezvényekről, a legbonyolultabb pénzügyi feladatokról vagy éppen az ingatlanok zavartalan működtetéséről, a Docler Services Kft. munkatársai rendelkezésre állnak!

Folyamatosan bővülő pénzügyi csapatunkba keressük
pozícióba új kollégánkat.

Feladatok:

  • Teljeskörű főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Pénztár, szállítói, vevői, bank, adó valamint tárgyi eszköz analitikák naprakészségének biztosítása;
  • Az analitikák és a főkönyv egyezőségének biztosítása;
  • Havi, negyedéves és év végi zárások előkészítése, zárási teendők határidőre történő elvégzése;
  • Számviteli törvény által kötelezően előírt és a cégcsoport működéséhez szükséges szabályzatok, ill. a számviteli törvény előírásainak betartása;
  • Éves beszámolók, közbenső mérlegek határidőben történő elkészítése, ellenőrzése és közzététele;
  • Adóbevallások, KSH kimutatások, MNB jelentések, egyéb adatközlések határidőben történő elkészítése;
  • Évközi, évvégi könyvvizsgálatokon való közreműködés;
  • Adóhatósági ellenőrzéseken részvétel;
  • Cégcsoport könyvvizsgálójával, adótanácsadójával, adószakértőjével, egyéb külsős tanácsadóival való kapcsolattartás, egyeztetés;
  • Számviteli, adózási, pénzügyi jelentések, riportok, javaslatok készítése a cégcsoport vezetői és tulajdonosai részére;

Requirements

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Legalább 5 év könyvelői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Adójogszabályok magabiztos, naprakész ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Aktív angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • IFRS ismeret és tapasztalat
  • Konszolidációs tapasztalat
  • Adótanácsadói képesítés
  • Kis létszámú csapat vezetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Nemzetközi projektek
  • Céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, biliárd
  • Innovatív környezet, támogató csapat