Szállodai tisztasági munkatárs

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

A Docler cégcsoport tagja, a Normawood Korlátolt Felelősségű Társaság (NORMAWOOD KFT.) a Sváb-hegy csúcsán, a budai tájvédelmi terület határán, tiszta levegőjű környezetben fekvő 60 szobás szállodába új munkatársat keres Szállodai tisztasági munkatárs pozícióba.

Feladatok:

  • Közös helyiségek (recepció, közös mosdók, folyosók, wellness terület) takarítása
  • Vendégszobák és folyosók tisztán tartása a szállodai sztenderdek figyelembevételével
  • Textíliák kezelése
  • Szobai bekészítések eljuttatása (bor, pezsgő, gyümölcstál)
  • A szálloda közösségi tereinek takarítása; (folyosók, lépcsők, irodák, közösségi mosdók, konferencia termek, étterem, étkezők, öltözők, recepció tisztántartása)
  • Épület körüli tisztaság fenntartása
  • Raktárkészlet kezelés

Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2 éves idevágó szakmai tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Kedves személyiség - tudj mosolyogni, mert mi is sokat szoktunk
  • Csapatszellem
  • Jó kommunikációs készség
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas, pörgős hozzáállás - mivel a többiek is ilyenek, csak így tudod majd elviselni őket J
  • Két műszakos (reggeles és délutános), folyamatos munkarendben történő munkavégzés
  • Munkaidő: 06:00-22:00 beosztás szerint

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, teljes bejelentéssel:
  • Próbaidő alatt: nettó 200.000 Ft/hó
  • Próbaidő után nettó 230.000 Ft/hó
  • Cafetéria bruttó 500.000 Ft/év (már a próbaidő alatt is!)
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Dinamikus és barátságos légkör
  • Rengeteg rendezvény

Munkavégzés helye:

1121 Budapest, Eötvös út 52-54.

Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás, beléptetés teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú) személyes találkozó nélkül. Jelentkezéseiket továbbra is örömmel fogadjuk és feldolgozzuk.