Teqball sportanimátor

Job description

Szereted a focit?

Szeretnél utazni és sugárzik belőled a lendület?

Gyere és próbáld ki magad, légy profi Teqball játékos!

A Teqball az az eszköz, ami mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére!

A jókedv garantált, a saját fejlődésednek pedig csak te szabhatsz határt! Légy te is a világhódításunk részese!

FELADATOK:

- SPORT SPORT SPORT

- Teqballozás a rendezvényeinken

- Önmagad folyamatos fejlesztése Teqball, Qatch, Teqvolley, Teqtennis és Teqpong játékokban

- Sport rendezvényeken, családi napokon, fesztiválokon és sajtótájékoztatókon való aktív részvétel

Requirements

ELVÁRÁSOK:

- Betöltött 18. életév
- Labdajátékokban való gyakorlati jártasság, sportos megjelenés
- Talpraesett, határozott fellépés
- Társalgási szintű angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

- Fiatalos, jó hangulatú csapat
- Új sportok, sporteszközök megismerése
- Teljes munkaidő
- Versenyképes bérezés
- Külföldi utazásokon való részvétel
- Sztárokkal való személyes találkozási lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYSZÍNE:

- Budapest, illetve a rendezvények kapcsán hazai, valamint nemzetközi helyszínek (akár tengerentúli országokban is)