Tisztaságért felelős munkatárs

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

A DoclerPro Kft új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az irodaépület takarítása, folyosók, lépcsők, irodák tisztán tartása
  • Porszívózás, ablak tisztítás, portalanítás
  • Étkező és konyhák tisztán tartása, mosogatás
  • Raktárkészlet kezelése
  • Épület körüli tisztaság fenntartása

Requirements

Elvárásaink a jelölttel szemben:

  • Minimum 1 éves takarítói gyakorlat
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Nappalos, két műszakos, folyamatos munkarendben történő munkavégzés vállalása (6-tól 22-ig beosztás szerint)
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Kedves személyiség - tudj mosolyogni, mert mi is sokat szoktunk
  • Csapatszellem
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas, pörgős hozzáállás - mivel a többiek is ilyenek, csak így tudod majd elviselni őket :)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, kiemelt bérezés, teljes bejelentéssel:
  • Próbaidő alatt: nettó 200.000 Ft/hó
  • Próbaidő után nettó 230.000 Ft/hó
  • Cafetéria bruttó 500.000 Ft/év (már a próbaidő alatt is!)
  • Exluzív munkakörnyezet, átlagon felüli felszerelés
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Dinamikus és barátságos légkör
  • Rengeteg rendezvény

Munkavégzés helye:

1101 Budapest, Expo tér 5-7.