Toborzás-Kiválasztási Munkatárs

A Teqball cégcsoport budapesti székhelyű leányvállalatának csapatbővülése folytán munkatársat keresünk a fenti pozícióba. A Teqball Kft-nél egy fiatalos, lendületes csapat vár rád, ahol új, innovatív dolgokkal ismerkedhetsz meg. A Teqball az az eszköz, ami mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére!

A jókedv garantált, a saját fejlődésednek pedig csak te szabhatsz határt! Légy te is a világhódításunk részese!

Feladatok

  • Teljeskörű toborzás-kiválasztási feladatok koordinálása, operatív lebonyolítása
  • Proaktív jelölt szűrés, alternatív csatornák folyamatos kutatása, aktív használata
  • Toborzási csatornák hatékony alkalmazása
  • A beérkező önéletrajzok előszűrése, interjúk szervezés, lebonyolítása, adminisztrálása
  • Riportok és statisztikák elkészítése
  • Kiválasztási rendszerek működtetése
  • Betanulási tervek elkészítése és a folyamat koordinálása
  • Orientációs folyamat lebonyolítása
  • Kilépő interjúk készítése, adminisztrálása

Requirements

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előny emberi erőforrás szakirány)
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Toborzási területen vagy tanácsadói területen szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Nyitottság, rugalmasság és proaktivitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet, nemzetközi vállalat
  •  Zárt, őrzött parkoló
  •  Sportolási lehetőségek (Teqball, foci, ping-pong, csocsó, biliárd és PS)
  •  Rendszeres csapatépítő rendezvények és remek hangulat
  •  Izgalmas, új projektekben való részvétel

Ref.no.:TQ2HR1052018022