Üzemeltetési karbantartó

A Docler Services Kft. a cégcsoport egyik legfiatalabb tagjaként ügyviteli szolgáltatásokat és háttértámogatást nyújt a Docler csoport tagjainak. Belső szolgáltató központként egyebek mellett a kontrolling, a pénzügy, a munkaügy, a külső és belső kommunikáció, az üzemeltetés valamint a biztonsági szolgálat területén segítjük a cégcsoport többi vállalkozásának zavartalan működését. Legyen szó céges rendezvényekről, a legbonyolultabb pénzügyi feladatokról vagy éppen az ingatlanok zavartalan működtetéséről, a Docler Services Kft. munkatársai rendelkezésre állnak! Folyamatosan bővülő üzemeltetési csapatunkba most munkájára igényes és elhivatott Üzemeltetési karbantartó kollégát keresünk budapesti munkavégzéssel.

Feladatok és felelősség:

  • Cégcsoporthoz tartozó, különböző funkciójú ingatlanok (irodaház, szálloda, lakóingatlan) karbantartási munkáinak elvégzése;
  • Hibamegelőző, hibaelhárító és állagmegóvó munkálatok elvégzése;
  • Kisebb korszerűsítési munkálatok elvégzése, megszervezése, külsős munkavállalók munkavégzésének felügyelete;
  • Gépészeti, erős és gyenge áramú rendszerek felügyelete, gondoskodás azok hibamentes működéséről;
  • Anyagbeszerzés és szállítás, ezzel kapcsolatos hivatali ügyintézések.

Requirements

Elvárások:

  • Középfokú végzettség – szakiskolai vagy szakközépiskolai;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány;
  • Legalább 3 éves tapasztalat irodaház és egyéb épületek karbantartásában;
  • Alapszintű gyakorlati tapasztalat gépészeti, villamossági, hálózati munkák elvégzésében;
  • Precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Inspiráló szakmai környezet
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Ingyenes parkoló, jó hangulat, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó

Bónusz: váltsuk valóra az álmainkat és duplázzuk meg az éves fizetésünket (* időarányosan és a Bónusz Policynak megfelelően)